Tanie noclegi przy Kazimierzu – Stare Miasto w Krakowie

Jeśli szukają Państwo tanich noclegów w Krakowie, dobrze trafiliście. Wybierając Apartamenty Platinia przy ulicy Starowiślnej 12, znajdziecie się w samym centrum tętniącego życiem miasta. Możecie wybrać się na spacer na Kazimierz lub Stare Miasto, by podziwiać najpiękniejsze zabytki Krakowa. Tak doskonała lokalizacja naszych apartamentów sprawia, że są chętnie wybierane przez wymagających turystów. Dlatego warto jak najwcześniej zarezerwować tani nocleg w Apartamentach Platinia.

Naszą misją jest zapewnienie Gościom jak najbardziej komfortowego pobytu w Krakowie. Poza atrakcyjnymi cenami noclegów zapewniamy również profesjonalną obsługę oraz dodatkowe usługi takie jak całodobowa recepcja, przechowalnia bagażu, transport na lotnisko i z niego czy rezerwacje stolików w restauracjach. Jeśli będą Państwo potrzebować jakiejkolwiek pomocy, jesteśmy do Waszej dyspozycji

Zapraszamy przez cały rok do magicznego Krakowa. Bez względu na to, czy przyjadą Państwo na jedną dobę, czy zechcecie zatrzymać się w naszym mieście na dłużej, polecamy komfortowe, tanie noclegi w Apartamentach Platinia. Mamy zarówno ofertę dla firm. jak i dla osób prywatnych.