Całodobowa recepcja

Całodobowa recepcja jest dostępna dla Państwa o każdej porze dnia i nocy. Personel czuwa nad Państwa bezpieczeństwem, udziela odpowiedzi na wszystkie pytania oraz pomaga w razie potrzeb. Dokładamy starań, aby Państwa pobyt i nocleg w Krakowie był komfortowy i przyniósł wiele niezapomnianych wrażeń.

Sejf

W recepcji Apartamentów Platinia znajduje się sejf, w którym mogę Państwo przechować swoje rzeczy. Przy ich zostawianiu dostają Państwo specjalną opaskę, która identyfikuje Państwa z oddanymi rzeczami.

Przechowywanie bagażu

Apartamenty Platinia oferują Państwu możliwość przechowania bagażu przed zameldowaniem oraz po zakończeniu pobytu w naszym hotelu.

Przechowalnia bagażu znajduje się naprzeciwko recepcji.

Transport z/na lotnisko

Wykwalifikowany kierowca o każdej porze dnia i nocy odbierze Państwa
z lotniska i przywiezie do apartamentu (prosimy o wcześniejszy kontakt mailowy, koszt transferu ustalany indywidualnie).

Masaże i usługi kosmetyczne w pokoju

Mają Państwo możliwość zamówienia bezpośrednio do pokoju masaży relaksacyjnych i leczniczych oraz innych usług kosmetycznych.

Wycieczki

Nasze apartamenty to dobra baza wypadowa do pieszego zwiedzania, jak i do dalszych wycieczek po Małopolsce. Oferujemy wycieczki: do Auschwitz – Birkenau, Kopalni Soli w Wieliczce, piesze wycieczki po Krakowie, zwiedzanie Melexem i inne. Rezerwacji wycieczek można dokonać z wyprzedzeniem podczas rezerwacji pobytu w apartamentach lub bezpośrednio w recepcji.

Rezerwacje stolików w restauracjach

Dokonujemy rezerwacji biletów i stolików w restauracjach na specjalne życzenie gościa.

Zakup kwiatów

Na życzenie naszych Gości zamawiamy kwiaty oraz upominki z KWIACIARNI GAJA, która znajduje się na ulicy Stradomskiej 19 w Krakowie.

Wynajem samochodu lub roweru

Możliwość wynajęcia samochodu oraz rowerów pozwoli Państwu na pełne skorzystanie z uroków Krakowa oraz jego okolic.

Cena wynajmu roweru od 10 zł/h

Platinia